Rohové kuchyně a jejich fotogalerieJedním z nejoblíbenějších a nejčastějších typů kuchyní v českých domácnostech jsou rohové kuchyně ve tvaru písmena L. V posledních letech došlo k rozmachu i jiných typů kuchyní, např. kuchyní ve tvaru písmena U nebo s varným ostrůvkem, který je umístěný samostatně mimo vybraný tvar kuchyně, ale klasickým rohovým kuchyním dává stále přednost většina lidí. Jejich nabídku tak nalezneme téměř u všech velkých kuchyňských studií a prodejců kuchyňského nábytku. Fotogalerie rohových kuchyní si můžeme prohlédnout na většině stránek s kuchyněmi a to jak u moderních, tak u rustikálních typů.

Luxusní kuchyně a jejich fotogalerie

S tím, jak postupně roste kupní síla českého obyvatelstva, tak také pomalu roste zájem o luxusní kuchyňské sestavy. Ty mají svoje místo nejčastěji ve velkých rodinných domech, ale setkat se s nimi můžeme i v některých panelákových bytech. Luxusní kuchyně se vyznačují především prvotřídním a kvalitním materiálem, špičkovým zpracováním a exkluzivním designem. V České republice se na výrobu a prodej těchto typů kuchyní zaměřuje celá řada společností. Pokud tedy máme zájem o skutečně luxusní a exkluzivní kuchyni, na kterou firmu se můžeme obrátit?

Salon Cardinal – ty nejluxusnější a nejkrásnější kuchyně pro nejnáročnější klienty, kteří požadují špičkovou kvalitu a výjimečný design. Salon Cardinal má ve své nabídce široký sortiment klasického i moderního nábytku, mezi kterým nechybí ani luxusní kuchyně. Jejich fotogalerie si můžeme zobrazit na stránkách této společnosti http://www.saloncardinal.com/cz a naživo si lze vybraný nábytek prohlédnout v showroomu v pražském Karlíně.

Hanák nábytek – luxusní kuchyně nechybí ani v katalogu české firmy Hanák nábytek. Fotogalerii luxusních kuchyní od společnosti Hanák nábytek najdeme pod odkazem http://www.hanak-nabytek.cz/luxusni-kuchyne.Pallazio – stavební firma, která se zabývá mimo jiné rekonstrukcemi kuchyní nebo luxusních domů na klíč. Na jejích webových stránkách v sekci Galerie interiérů si můžeme prohlédnout obsáhlou fotogalerii luxusních kuchyní. Fotogalerie se nachází na stránce http://www.palazzio.cz/luxusni-kuchyne/ a její součástí jsou desítky fotografií nejrůznějších exkluzivních kuchyňských sestav.

Alnus – česká firma, která se zabývá zakázkovou výrobou luxusních kuchyní a bytových interiérů. Alnus vyrábí kuchyně moderní, klasické i rustikální a klade důraz na vysokou kvalitu a jedinečný design. S použitím nejmodernějších materiálů tak vyrábí kvalitní a luxusní kuchyně pro náročné zákazníky. Fotogalerie luxusních kuchyní Alnus a bližší informace o této společnosti najdeme na internetové stránce http://luxusni-kuchyne.cz/.

Kuchyně celebrit a jejich fotogalerie

Spoustu lidí zajímá život celebrit a vyhledávají co nejvíce informací o tom, jak tyto známé osobnosti žijí, co je u nich nového a také jak vypadá jejich bydlení. Často se tak na stránkách různých časopisů a pochopitelně i na internetu objevují známí herci, zpěváci nebo moderátoři ve svých domovech a my si tak můžeme prohlédnout, jak vypadají jejich kuchyně. Kuchyně celebrit jsou často k vidění také na televizních obrazovkách – v posledních letech jsme je měli možnost vidět např. v kontroverzní reality show Čápi s mákem nebo v různých speciálních dílech pořadu Prostřeno, který patří k oblíbeným pořadům televize Prima. Na kterých internetových stránkách se můžeme na vybrané kuchyně známých hvězd podívat? Pokud se chceme podívat, jak vypadají kuchyně Alice Bendové, Ester Janečkové nebo Martina Zounara, jejich snímky jsou k dispozici na adrese http://www.koryna.cz/realizace.php v horní části stránky pod nadpisem Realizace. Spoustu fotografií slavných osobností v jejich kuchyních pak najdeme na webu magazínu Dům a zahrada v samostatné rubrice Celebrity v kuchyni – http://kuchyne.dumazahrada.cz/clanky/celebrity-v-kuchyni/

3D návrhy kuchyní

Novou kuchyni si můžeme vybrat nejen v kuchyňském studiu nebo ve fotogalerii na internetu, ale zajímavou možností je navrhnout si novou kuchyni pomocí 3D návrháře online. 3D návrhy kuchyňských sestav umožňuje celá řada výrobců a zákazníci si tak mohou svoji novou kuchyni sestavit přesně podle svých požadavků a vkusu. Na jakých stránkách si takto můžeme kuchyni navrhnout?

my!kitchen – jedna z internetových stránek, na kterých si snadno můžeme vytvořit návrh kuchyně online, je http://www.mykitchen.cz/. 3D plánovač kuchyní umožňuje výběr z několika kuchyňských sestav, kde si jednoduše můžeme nastavit jejich parametry – dvířka, pracovní desky, korpus, stěny a podlahu. Práce s tímto plánovačem je velmi snadná a intuitivní a můžeme tak vyzkoušet spoustu různých kombinací a vybrat si tak tu pravou, která se nám bude nejvíce líbit. Stránku projektu my!kitchen najdeme i na Facebooku.

3D plánovač IKEA – svůj vlastní 3D plánovač kuchyní má i švédský nábytkářský gigant IKEA. Najdeme jej v české i anglické jazykové verzi přímo na webových stránkách IKEi a s jeho pomocí si můžeme nakreslit ideální model naší nové kuchyně. 3D plánovač kuchyní IKEA je velmi dobře propracovaný a umožňuje navrhnout kompletní kuchyni včetně různých detailů. Výsledný model pak můžeme projednat přímo na pobočce prodejny IKEA, kde s námi proberou možnosti jeho případné realizace.

program CARAT – v tomto případě se jedná o samostatný specializovaný počítačový program, který umožňuje tvorbu 3D návrhů. Program má spoustu užitečných funkcí a na ukázky vyrenderovaných kuchyní se můžeme podívat na tomto odkazu – http://carat.technodat.cz/3D-kuchyne-main.php.

Fototapety do kuchyní

Jedním z nejnovějších trendů v dekoraci kuchyní jsou speciální fototapety. Ty má ve svých domovech zatím jen velmi malé množství lidí, ale jedná se o velmi pěkný a originální doplněk, který dokáže zcela změnit interiér naší kuchyně a ještě více ji zatraktivnit. Motivů fototapet, ze kterých si lze vybrat, je obrovské množství a každý si tak může vybrat přesně ten motiv, který se mu líbí a hodí se do jeho domácnosti. Pokud jsme se ještě s fototapetami do kuchyní nikdy nesetkali, můžeme se podívat na jejich fotogalerie na internetu a třeba se nechat inspirovat. Velmi rozsáhlá fotogalerie je např. na stránce http://www.outlettop.cz/outlettop/eshop/15-1-FOTOTAPETY-DO-KUCHYNI, která je zároveň součástí e-shopu, takže si vybraný motiv můžeme i rovnou objednat.

Fototapety do kuchyní nejsou nijak zvlášť drahé a může si je tak dovolit téměř každý. Zatímco u jiných prostor můžeme zvolit i fototapety z jiných materiálů – třeba papíru – u kuchyně je třeba vybrat fototapety z omyvatelného a odolného materiálu – ideální jsou tak např. tapety z vinylu. Ty si můžeme vybrat např. pod odkazem http://www.kupsi-tapety.cz/tapety-na-zed-omyvatelne/. I zde najdeme nesmírně širokou nabídku motivů, takže ať už máme interiér kuchyně laděný v jakýchkoli barvách, vždy se najde tapeta, která se k němu hodí.

Samolepky na zeď a fototapety jsou moderní dekorací do Vašich domovů. Naše společnost zajišťuje jak stěhování soukromých osob, tak i malých a velkých společností.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!