Hodinový manžel si poradí i s výměnou dlažby

Dlažby v domech a bytech jsou moderními prvky a dokážou byt velmi zpříjemnit. Na trhu najdeme široký sortiment různých barev, tvarů, velikostí, lesklé, matné, hladké nebo drsné, velmi oblíbené jsou i dekory, díky kterým vám designéři do vašeho domu či bytu mohou navrhnout různé koberečky a vypadá to skoro tak dobře, jako kdyby koberec opravdu na dlažbě ležel. Každá dlažba se může poškodit, proto je dobré si vždy do rezervy nechat několik volných dlaždic. Může vám na dlažbu spadnout těžký předmět a její část se uštípne, rodinný dům může v zimě trochu pracovat a některé dlaždice dokonce popraskat nebo se odlepit.

Je odborníkem v různých řemeslných oborech

Není jednoduché poškozenou dlaždici z podlahy vyndat. Zkušení obkladači mají na to svoje finty, ale kvůli tak malým zakázkám neradi jezdí, protože cestou za klientem a zase od klienta stráví dost času, moc dlouho se při výměně nezdrží a drahocenný čas, který by mohli věnovat velké, dobře placené zakázce, ztrácí zakázkami méně výnosnými.

Když si majitel domu nebo bytu netroufne vyměnit dlaždici sám a má obavy, aby mu nepopraskaly nebo se nerozbily dlaždice okolo, může využít služeb hodinového manžela, také zkušeného řemeslníka. Výhodou je jeho všestrannost, proto nemusí na různorodé opravy přijet vždy jiný specialista. Pokud jste z Prahy nebo jejího blízkého okolí, tak právě pro vás v tomto oboru již deset let podniká společnost Hodinový manžel Praha. Její zkušení a sehraní pracovníci vám nejen vymění dlaždici, ale také vymění vodovodní baterie a kohoutky, opraví protékající WC, namontují nový lustr, vymění vypínače a zásuvky, vymalují byt či místnost, smontují nábytek, vymění radiátor, nebo třeba provedou terénní úpravy, elektrikářské a zednické práce. Pro jakékoliv prtáce ve výškách, ať se jedná o natahování sítí proti hmyzu či prořez stromů si hodinový manžel zapůjčuje vysokozdvižné plošiny od firmy Pronájem plošin Praha. Rozsah služeb je opravdu široký, kompletní přehled naleznete na webových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha, včetně základního ceníku. Konkrétní orientační cenu zakázky vám zdarma sdělí odborníci na telefonní lince nebo zašlou prostřednictvím emailu. Veškeré kontakty jsou uvedeny též na internetových stránkách společnosti.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!